Середа, 22.01.2025, 04:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Інтернет ресурси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Персональний комп'ютер на уроках фізики

На цій сторінці вміщено посилання на інтернет ресурси які висвітлюють питання використання ПК в якості вимірювального пристрою.


 

 Сайт "ИНФОРМАТИКА И ФИЗИЧЕСКОЕ ОБРАЗОВАНИЕ".Автор сайта Р.В.Майер - професор Глазівського державного університету. Багато років працює над питаннями використання комп'ютера у викладанні фізики.

http://maier-rv.glazov.net/


Проста і дешева схема секундоміра може бути корисна при постановці різних експериментів з механіки. Секундомір точністю 10-4 с побудовано на двох фотодетекторах(фототранзистори, фотодіоди), підключених безпосередньо до мікрофонного входу звукової карти комп'ютера. Розроблене спеціальне ПО, безкоштовне, і доступне для завантаження. Ефективність продемонстрована в експерименті з  вивчення вільного падіння.(15.03.2012)

http://www.rlocman.ru/shem/schematics.html?di=115095


Сайт програми Visual Analyser. Програма містить двоканальний осцилограф з функцією запам'ятовування, генератор 20-20000 Гц, частотомір ... Віртуальні прилади працюють через звукову карту ПК. Програма безкоштовна її останню версіє 2011ХЕ можна скачати на сайті.

http://www.sillanumsoft.org/


За посиланням можна скачати програму "Виртуальный осцилограф 1.2".

http://www.1001soft.com/download/virtualnyi_ostsillograf-10807-0.html

 


 

Описується USB модуль Ke-USB24A.Призначений для сполучення зовнішніх цифрових і аналогових пристроїв, датчиків і виконавчих механізмів з комп'ютером через шину USB. Визначається як додатковий (віртуальний) порт COM. Модуль має 24 дискретних лінії введення/виводу і вбудований 10-ти розрядний АЦП. Для керування модулем передбачений набір текстових команд управління.

http://www.kernelchip.ru/Ke-USB24A.php


Сайт мікроконтролерів Freeduino /Arduino.Модулі Freeduino створені на мікросхемі ATmega168 (або ATmega328), і легко програмуються через USB порт (або COM порт у варіанті MaxSerial) за допомогою безкоштовного програмного забезпечення.
Модуль має 14 контактів цифрового введення/виводу, шість з яких можуть бути використані для виведення сигналів ШІМ, і шість аналогових входів АЦП з дискретністю в 1024 значень. Модуль також містить: кварцевий резонатор на 16 Мгц, роз'їм USB (або COM у варіанті MaxSerial), роз'їм живлення типу Mini-Jack, роз'їм для підключення зовнішнього програматора ICSP і кнопку скидання.
Придбаний в готовому вигляді модуль містить все необхідне для розробки мікроконтроллерних пристроїв. Потрібно просто під'єднати модуль до комп'ютера за допомогою стандартного кабелю USB.

 
http://freeduino.ru/arduino/spec.html


Сайт Ковтуна В.В. Для тих, хто хоче працювати з LPT портом.

http://valery-us4leh.narod.ru/main.html


Як зробити осцилограф з комп'ютера своїми руками.

http://oldoctober.com/ru/oscilloscope/

 


Arduino – це просто, але не занадто просто. Україномовна сторінка присвячена Arduino.

http://isearch.kiev.ua/uk/searchpractice/science/1752-arduino-a-simple-but-not-too-simple


 


 

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2025