П`ятниця, 18.09.2020, 14:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | MyTest | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Персональний комп'ютер на уроках фізики

Програмне середовище тестування  MyTest

За останні роки доводилося використовувати різні програмні середовища для складання тестів та проведення тестування. На мій погляд, однією з кращих програм для тестування в школі є MyTest.
MyTest це - система програм для створення і проведення комп'ютерного тестування, збору і аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою.
Програма легка і зручна у використанні. Для створення тестів є дуже зручний редактор тестів з дружнім інтерфейсом. Будь-який вчитель, що володіє комп'ютером навіть на початковому рівні, може легко скласти свої тести в середовищі програми MyTest і використовувати їх на уроках.
За наявності комп'ютерної мережі можна організувати централізований збір і обробку результатів тестування, використовуючи модуль журналу MyTest. Результати виконання завдань виводяться учневі і відправляються вчителеві. Вчитель може оцінити або проаналізувати їх в будь-який зручний для нього час. Так само можна організувати роздачу тестів через мережу, натомість відпадає необхідність кожного разу копіювати файли тестів на всі комп'ютери.
Програма MyTest працює з вісьмома типами завдань: одиночний вибір, множинний вибір, встановлення порядку, встановлення відповідності, вказівка істинності або помилковості тверджень, ручне введення числа, ручне введення тексту, вибір місця на зображенні.
Програма складається з трьох модулів: Модуль тестування (MyTestStudent), Редактор тестів (MyTestEditor) і Журнал тестів (MyTestServer). Програму можна скачати на сайті http://mytest.klyaksa.net/.
Кожен тест має оптимальний час тестування, зменшення або перевищення якого знижує якісні показники тесту. Тому в налаштуваннях тесту передбачено обмеження часу виконання як всього тесту, так і будь-якої відповіді на завдання (для різних завдань можна встановити різний час).
Програма підтримує декілька режимів: навчальний, штрафний і вільний. У навчальному режимі учню, що тестується, виводяться повідомлення про його помилки, і може бути показане пояснення до завдання. У штрафному режимі за невірні відповіді віднімаються бали, і можна пропустити завдання (бали не додаються і не віднімаються). У вільному режимі можна відповідати на питання в будь-якій послідовності, переходити (повертатися) до будь-якого питання самостійно.
Параметри тестування, завдання, зображення до завдань для кожного окремого тесту зберігаються в одному файлі тесту. Ніяких баз даних та зайвих файлів: один тест - один файл. Файл з тестом зашифровано та заархівовано. І, нарешті, при правильному підборі контрольного матеріалу зміст тесту може бути використаний не тільки для контролю, але і для навчання. Використання тестових завдань в автоматизованих контрольно-навчальних програмах дозволяє випробовуваному самостійно виявляти пропуски в структурі своїх знань і їх виправляти. У таких випадках можна говорити про значний навчальний потенціал тестових завдань, використання якого стане одним із ефективних напрямів практичної реалізації принципу єдності і взаємозв'язку навчання і контролю. Під час роботи в навчальному режимі учень отримує інформацію про свої помилки і правильні відповіді.
На сайті можна скачати тести для контролю знань учнів 5 класу з природознавства. Це чотири тести з тем: "Тіла і речовини, що оточують людину", "Світ явищ, у якому живе людина", "Всесвіт як середовище життя людини", "Умови життя на планеті Земля". Перед основним тестуванням учням пропонується пробний тест для знайомства з середовищем тестування. Тести сприймаються більшістю учнів як своєрідна гра. Цим знімається цілий ряд психологічних проблем - страхів, стресів, нервових зривів, які, на жаль, характерні для звичайних форм контролю. Тестові завдання зручно використовувати при організації самостійної роботи учнів в режимі самоконтролю при повторенні матеріалу.

Щира подяка автору програми MyTest Башлакову Олександру Сергійовичу.


Тести доступні для скачування створені у програмі MyTest версія 10.2.
Завантажити програму My Test.


 

Завантажити тести для учнів 5 класу з природознавства, за новою програмою. Створено в програмі My Test. Файл ехе.


Гребенщиков Сергій Валентинович вчитель фізики Давидівобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів serggreb1960@gmail.com

 

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2020