П`ятниця, 18.09.2020, 15:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Комп'ютерні тести | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Персональний комп'ютер на уроках фізики

Комп'ютерне тестування

На своїх уроках я використовую тести як одну з форм контролю, нарівні з традиційними самостійними і контрольними роботами, заліками, оглядами знань. Правильне поєднання всіх видів контролю дозволяє якісніше здійснювати навчальний процес.
Комп'ютерне тестування як особливий інноваційний вид тестування є найбільш ефективною формою контролю, перевірки і самоперевірки знань учнів. Тому важливо, щоб процес організації комп'ютерного тестування мав грамотно спроектовану і реалізовану інформаційну систему підтримки.
Переваги комп'ютерного тестування :
Об'єктивність тестування: комп'ютер "неупереджений" при виборі тестових завдань і підрахунку результатів їх виконання.
Простота і швидкість, з якою робиться перша оцінка рівня навченості по даній конкретній темі, що дозволяє до того ж реально оцінити готовність до підсумкового контролю в інших, традиційних формах і, у разі потреби, відкоригувати ті або інші елементи теми.
Зручність фіксації та збереження результатів тестування, а також можливість їх автоматизованої обробки, включаючи ведення баз даних і статистичний аналіз.
Зручність реалізації процедур індивідуально-орієнтованого тестування.
Створення таких тестових завдань, які не можуть створюватися без комп'ютера, при цьому можливе використання графічних, динамічних, інтерактивних та інших специфічних видів тестових завдань.

Середовище тестування MyTest.

Середовище тестування Айрен.

Ступінчасті тести. (28.01.2016)
 


Гребенщиков Сергій Валентинович вчитель фізики Давидівобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів serggreb1960@gmail.com


 

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2020